• 2019/20

• Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w akcji Góra Grosza. W tym roku organizowa jest w dniach od 26 października 2020 do 31 maja 2021 roku. Celem akcji jest zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Oddając chociażby jeden grosz pomagasz!!

Zbiórki prosimy prowadzić w klasach.

Drodzy Uczniowie,
          oto wyniki konkursu Samorządu Uczniowskiego "BEZPIECZNE WAKACJE 2020"
          I miejsce w konkursie zajęli : Wojciech Pacholski, Natalia Janiak oraz Natala Salińska.
          Prace, które zajęły I miejsce spełniły wszystkie kryteria regulaminu konkursu.
          Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy resztę Uczniów do obowiązkowej lektury wygranych prac, ponieważ Wasze bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne.

HALO! UWAGA!
          Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów do udziału w konkursie "BEZPIECZNE WAKACJE 2020".  Prace wasze powinny zawierać informację i porady o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji.
          Prace konkursowe należy wykonać za pomocą programów komputerowych np. Paint lub Word.
          Na prace czekamy do 23 czerwca 2020 r.
          Prace przesyłajcie na adres " samorzaduczniowski.soswleszno@gmail.com lub do wychowawców.
          NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY!

Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska oraz wizerunku. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda prawnego opiekuna

Dziś, czyli 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi.
          Drodzy uczniowie zróbmy coś dla niej dobrego, podziękujmy jej za to, że udostępnia nam do życia swoje tereny.  Zróbcie zdjęcie w jaki sposób WY możecie jej pomóc (segregacja śmieci, oszczędzanie wody i prądu,zbieranie śmieci podczas spacerów, używanie toreb plastikowych) i prześlijcie nam je na pocztę: samorzaduczniowski.soswleszno@gmail.com lub przez wychowawców. Dajmy innym dobry przykład, jesteśmy to winni naszej planecie. POKAŻCIE JAK DLA NAS JEST WAŻNA NASZA KOCHANA I PIĘKNA PLANETA!
          Co roku w naszym Ośrodku organizujemy akcję "Odpad dasz-cukierka masz" w tym roku jest jej III edycja pod hasłem "Ziemia to nasz dom". Zapraszamy wszystkich do obchodów Dnia Ziemi :)

Drodzy uczniowie :)
          Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie "WIELKANOCNA KARTKA ŚWIĄTECZNA".
          Komisja Samorządu Uczniowskiego zdecydowała, że wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie zasługują na WYRÓŻNIENIE! Każda praca była wyjątkowa i pomysłowa.
          Nagrody razem z dyplomami czekają na Wasz powrót do szkoły. Mamy nadzieję. że niedługo zobaczymy się w murach Naszej szkoły i będziemy mogli pogratulować Wam osobiście.

Witajcie drodzy uczniowie :)
          Bardzo Wam dziękujemy za nadesłane prace konkursowe. Każda z nich jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Pięknie poradziliście sobie z zadaniem :) Rozwiązanie konkursu tuż po świętach, a tymczasem zapraszamy wszystkich do czytania życzeń jakie ślą uczniowie naszego Ośrodka.
          Korzystając z okazji:
          Jaj przepięknie malowanych
          Świąt słonecznie roześmianych
          W poniedziałek dużo wody

Zdrowia, szczęścia oraz zgody!

Samorząd Uczniów zaprasza na_Andrzejki.pdf

Yellow_and_Blue_Kids_Anti_Bullying_Poster_(1).pdf