• 23.10.2023

W ramach teechnologii gastronmicznej kucharze ugotowali pyszne zacierki na mleku.

/ B. Pliszka

6.10.2023

Ogrodnicy z II i III klasy odwiedzili Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych Bio Expo w Nadarzynie. Targi są dedykowane tylko branży ekologicznej i są doskonałą okazją żeby poznać zasady rolnictwa ekologicznego, maszyny produkcyje, opakowania i naczynia do serwowania, sprzęt gospodarstwa domowego  oraz instytucje wspierające branżę rolnictwa ekologicznego (m.in.: jednostki certyfikujące).

/ M. Ducka

7.10.2023

Uczniowie klasy Ib Branżowej Szkoły uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Żywności i Produktów Ekologicznych BIO EXPO w Nadarzynie. Zapoznali się z zasadami rolnictwa ekologicznego, certyfikacją żywności ekologicznej, zdrowym przygotowywaniem potraw... Mogli posmakować i kupić żywność i produkty ekologiczne

/ J. Czarnomska

13.11.2023

Tym razem kucharze z II klasy bs w ramach technologii gastronomicznej przygotowali cebulkę duszoną z kielbasą - danie idealne, żeby nabrać energii w zimny listopadowy dzień.

/B. Pliszka