• Postępowania wszczęte

• Znak sprawy: SOSW/ZP/07/2022

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej kwoty 130.000 PLN na Rozbudowę systemu monitoringu CCTV – SOSW Leszno, zapraszamy do składania ofert w przedmiotowym postępowaniu.

1.  Zamawiający:

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lesznie na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019)

zapytanie_ofertowe_kamery_Julinek.pdf

oferta_-_zalacznik_1.docx

szczegolowa_specyfikacja_zalacznik_nr_2.xlsx

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znak sprawy: SOSW/ZP/05/2022

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej kwoty 130.000 PLN na zakup energii elektrycznej czynnej, zapraszamy do składania ofert w przedmiotowym postępowaniu.

Zapytanie_ofertowe_prad_2022.pdf

zalacznik_nr_1_-_oferta.docx

zalacznik_nr_2.xlsx

ogloszenie_o_uniewaznieniu_postepowania(1).pdf

informacja_o_zlozonych_ofertach.pdf

Zamawiający odpowiada:

1. Podajnik Tork 55100 Podajnik Tork Matic ręcznika w roli

2. Proszę podać cenę za worek papieru Wiewiórka 64 rolki

3. Ręcznik Papernet 416623 w roli autocat 2 warstwy TAD

4. Ręcznik 62395 M Karen ręcznik mini celuloza  2 warstwy

5. Tak, proszę wycenić Premium 4 10l

Zamawiający otrzymał zapytanie odnoście zapytanie ofertowego:

1. Dotyczy pkt 19 Dozownik Tork do papieru ręcznikowego w rolce

Bardzo prosimy o podanie dokładnego nr katalowego dozownika Tork, oraz podanie do jakich ręczników będzie wykorzystywany - normalnych centralnego dozowania czy w systemie Auto Cut.

2. Dotyczy pkt 38 Papier toaletowy Wiewiórka 1W szary A'64 szt.

Bardzo prosimy o podanie czy mamy wycenić sztukę tzn 1 rolkę, czy sztukę tzn 1 opk = 64 rolki

3. Dotyczy pkt 50 Ręcznik TAD do podajnika mini w roli

Bardzo prosimy o podanie parametrów ręcznika tzn wysokości rolki, średnicy rolki, koloru, surowca - celuloza czy makulatura. Ilość metrów na rolce i ilość warstw

4. Dotyczy pkt 51 Ręcznik w roli mini celuloza bez gofra 2W

Bardzo prosimy o podanie parametrów ręcznika tzn wysokości rolki, średnicy rolki, ilość metrów na rolce.

5. Dotyczy pkt 27 Klar Citro 10l

Produkt ten został wycofany, zamiast niego jest produkt Premium 4 10l - rozumiemy, że ten produkt mamy wycenić w tej pozycji.

Znak sprawy: SOSW/ZP/04/2022

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej kwoty 130.000 PLN na Dostawę środków czystości i chemii gospodarczej, zapraszamy do składania ofert w przedmiotowym postępowaniu.

zapytanie_ofertowe_chemia_2022.pdf

zalacznik_nr_1.xlsx

zalacznik_nr_2_-_oferta.docx

Znak sprawy: SOSW/ZP/03/2022

informacja_o_zlozonych_ofertach_-_zboze.pdf

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej kwoty 130.000 PLN na Dostawę zboża, zapraszamy do składania ofert w przedmiotowym postępowaniu.

zaproszenie_do_skladania_ofert_-_zboze(1).pdf

zalacznik_nr_1_-_zboze(1).docx

Znak sprawy: SOSW/ZP/02/2022

informacja_o_zlozonych_ofertach_-_siano.pdf

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej kwoty 130.000 PLN na Dostawę siana, zapraszamy do składania ofert w przedmiotowym postępowaniu.

zaproszenie_do_skladania_ofert_-_siano(1).pdf

zalacznik_nr_1_-_siano(1).docx