• DEBATA

• 29 września został przyjęty do realizacji Program Wychowawczo-Profilaktyczny SOSW w Lesznie. Wydarzenie to było świetną okazją do spotkania rodziców, nauczycieli i przedstawicieli różnych instytucji i organizacji, które wspierają nas w procesie wychowania i profilaktyki.

• LOP

• Pod opieką Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody już po raz 29 wyruszyliśmy by posprzątać Polskę. W ramach akcji "Sprzątanie Świata- Polska 2022"pod opieką leśników sprzątaliśmy obrzeża Kampinoskiego Parku Narodowego. Temat tegorocznej akcji to: " Wszystkie śmieci są nasze" Akcja cieszyła się dużą frekwencją ze strony uczniów...

• Samorząd Uczniowski

• Już w najbliższy wtorek wybory do Samorządów Uczniowskich. W sprawie szczegółów organizacji wyborów prosimy o kontakt z p. Monika Grzelak.

• Projekt "Każdy inny - wszyscy równi"

• Miło nam poinformować, że nasz ośrodek bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno- Społecznym pt. „ Każdy inny – wszyscy równi”.

Projekt ma na celu uwrażliwienie na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, rozwijanie empatii, kształtowanie tolerancji, likwidowanie uprzedzeń na temat osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz przygotowanie do współuczestnictwa z osobami z różnymi niepełnosprawnościami.

Projekt realizowany będzie przez: Katarzynę Tandecką oraz Monikę Grzelak.