• LOP 2023/24

• 22.09.2023

Pod opieką Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody już po raz 30 wyruszyliśmy by posprzątać Polskę. W ramach akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2023" wraz z leśnikami sprzątaliśmy obrzeża Kampinoskiego Parku Narodowego. Temat tegorocznej akcji to: "Sprzątanie Świata łączy ludzi" Akcja cieszyła się dużą frekwencją ze strony uczniów... / J. Czarnomska

6.10.2023

Uczniowie kl Ib PdP zbierali owoce cisu pospolitego dla Szkółki Kampinoskiego Parku Narodowego - Obwód Ochronny Rózin. Z jego nasionek "damy nowe życie przyrodzie". Pracownicy Szkółki wyhodują siewki cisu pospolitego. / J. Czarnomska

14.10.2023

Szkolne Koło LOP na tablicy na korytarzu szkolnym umieściło informacje na temat grzybów. PÓJDŹ !!! PRZECZYTAJ !!! ZASTOSUJ !!!

Podsumowanie Akcji "Sprzątanie Świata-Polska".

W szkole odbył się apel, na którym został przeczytany list od Fundacji Nasza Ziemia i wręczenie Certyfikatów uczestnictwa. List z podziękowaniem za udział naszej Placówki w 30.Akcji "Sprzątanie Świata" "Tegoroczna, jubileuszowa Akcja przebiegała pod hasłem, "Sprzątanie Świata łączy ludzi" i jesteśmy dumni, że od 30 lat razem z Wami tworzymy wspaniałą społeczność osób, którym bliska jest troska o naszą planetę. Obserwując corocznie tak ogromne zaangażowanie Uczestników w całej Polsce, jesteśmy przekonani, że razem mamy moc zmieniania świat w lepszy. W imieniu Fundacji Nasza Ziemia dziękujemy Wam z całego serca za udział w tegorocznej Akcji. Dzięki Wam z optymizmem patrzymy w przyszłość. Ciągle jest nas wielu, aby dbać o naszą planetę, która coraz bardziej wymaga naszej troski i uważności.

Z zielonymi pozdrowieniami, Grzegorz Mikosza Główny Koordynator Akcji Sprzątanie Świata-Polska Fundacja Nasza Ziemia

/ J. Czarnomska

Szkolne Koło LOP Zrobiło się zimno. Spadł śnieg. Dokarmiamy ptaki.

/ J. Czarnomska