W dniu 15 października uczniowie klas 2a, 5a, 6ab, 5-6cu, 7a, 8a, 8u SP i 3d PDP uczestniczyli w wycieczce do teatru na musical „Kopciuszek”. Spektakl, oparty na znanej baśni, zachwycił uczestników piękną scenografią, kostiumami, śpiewem i tańcem. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy tytułowej bohaterki, ucząc się, że dobro, pracowitość i życzliwość zawsze zostają nagrodzone.
Po zakończeniu przedstawienia uczniowie udali się do restauracji McDonald’s, gdzie mogli wspólnie zjeść posiłek i podzielić się wrażeniami z obejrzanego spektaklu.
Wycieczka była doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań teatralnych, integracji zespołów klasowych oraz kształtowania wrażliwości estetycznej. Wszyscy uczestnicy wrócili do szkoły w doskonałych humorach i z pięknymi wspomnieniami.