• Wycieczka "Poznaj Polskę"

• W dniach 18.05 -20.05.2022r. w ramach programu Poznaj Polskę odbyła się wycieczka klas szkoły podstawowej w Góry Świętokrzyskie. Opiekunami wycieczki byli : Katarzyna Kołodziejak, Bogdan Michalczewski, Liliana Urbańczyk, Jolanta Chruścińska.

• PCK

• Komunikat  specjalny.

Mam  zaszczyt  poinformować  krwiodawców  z  klubów  HDK,  że  pan Prezes Włodzimierz Żabka uzyskał   zgodę  Burmistrza  miasta  Błonia  na  przydział  autobusu  szkolnego  celem  zrealizowania  XXIV  Krajowej  Pielgrzymki  honorowych  dawców  krwi  i  ich  rodzin  na  Jasną  Górę  do  Częstochowy  w  dniu  28  maja  (sobota)  b.r.

Organizatorem  tej  pielgrzymki  jest  Zarząd  Oddziału  Rejonowego  PCK  Warszawa Zachód  i  Prezes  Klubu  HDK-PCK  przy  Urzędzie  Miasta  w  Błoniu  oraz  Krajowy  duszpasterz  honorowych  krwiodawców  Ojciec  płk.  Zenon  Surma,  który  będzie  celebrował  główną  Mszę  Świętą  na  szczycie  Jasnej  Góry.

Zapisy  prowadzi  kol.  prezes  Klubu  Tomasz  Jasiński  i  prezes  Włodzimierz  Henryk  ŻABKA.

Zbiórka  uczestników  wycieczki  w  dniu  28  maja  o  godzinie  6,oo  przed  Ratuszem  w  Błoniu,  ul.  Rynek  6.

Podaję  numery  telefonów:  Tomasz  Jasiński -502 226 189  i  Włodzimierz  ŻABKA - 602 495 567.

Ważne: Zapisy w naszej placówce proszę zgłaszać do Basi Pliszki tel. 608-868-080,

mamy około 10 miejsc, czas  zapisu maksymalnie do środy 25 maja.

• Wycieczka

• Wycieczka uczniów klas 7 i 8 do Pałacu w Nieborowie i  Łowicza.

/I. Jasińska, B. Michalczewski/

• Mandoria

• Uczniowie szkoly branżowej i pdp świetnie bawili się w parku rozrywki Mandoria w Rzgowie pod Łodzią